ACTHERM – strojírenství, s.r.o.

Společnost ACTHERM – strojírenství, s.r.o. vznikla jako dceřiná společnost ACTHERM servis, a.s. Vyrábí ocelové konstrukce a strojní díly, technologické kontejnery, ocelové transportní cívky, řezání plechů, ohýbání, ohraňování, stříhání plechů, tryskání, lakování. Sdílíme některé společné prostory výroby, zásobování a technicko-administrativní zázemí.

ACTHERM servis, a.s.

Služby pro průmyslové a obchodní organizace, pro bytové domy, společenství vlastníků a správce bytového fondu. Opravy a dodávky energetických zařízení. Výroba větrných elektráren, plošin, žebříků a speciálních dílů energetických zařízení. Provádění revitalizací panelových domů. Nabízí také venkovní přípojky horkovodu, přípojky splaškové a dešťové kanalizace, vodovody a plynovody.

AST trade s.r.o.

Váš partner v oboru kompletního zpracování plechů. Kompletní CNC zpracováním plechů a řezáním hutního materiálu - řezání laserem, plasmou a plamenem, ohraňování plechů, ohýbání a zakružování, stříhání a děrování plechů, řezání a ohýbání trubek či profilů, tryskání.

AST ploty

AST ploty s.r.o.

Montáže, výroba a dodávky pro moderní hliníkové ploty, hliníkové plotové panely, zábradlí na schodiště, zábradlí na balkon, vjezdové brány, brány a branky, interiérové zástěny, designové prvky, zahradní nábytek, exteriérové zástěny, podhledy a pergoly.

NOEL – PLUS CV spol. s r.o., Dukelská 5637, 430 01 Chomutov