Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT in /web/htdocs3/npcvcz/home/www/wp-content/plugins/dynamic-to-top/inc/dynamic-to-top-class.php on line 440
Technická kancelář | NOEL - PLUS CV spol. s r.o.

Technická kancelář

Projekční a konstrukční kancelář

Zpracování dokumentace pro stavební povolení a prováděcí projektové dokumentace budov, výrobních hal, průmyslových a administrativních objektů, veřejného osvětlení, osvětlení průmyslových a administrativních objektů.

Zpracování projektové dokumentace průmyslových linek a strojů, vývodových napájecích rozvaděčů a kabelových vedení NN a blokových transformátorových stanic VN/NN

Výkresová dokumentace je tvořena prostřednictvím CAE systémů Eplan a SolidWorks.

Výroba jednoúčelových strojů

Naše společnost je schopna Vám nabídnout jednoúčelové stroje nejrůznějšího zaměření. Od poloautomatických přes plně automatizovaná řešení, od jednoho výrobního či kontrolního postupu, přes kombinované procesy, až po kombinované vícenásobné procesy či výrobní a montážní linky.

Jdeme s trendem a máme zkušenosti i v oblasti robotizace, kde jsou robotická pracoviště našimi dodávkami hlavně pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu. Dodáváme však jednoúčelové stroje pro široké spektrum zákazníků. Díky tomu může být dosaženo větší efektivnosti, kvality výroby, nižším nákladům i úsporám na personálních nákladech.

Nabízíme také nejrůznější řešení kontrolních nebo měřících přípravků, pracovišť či automatů. Může se jednat o kombinace mechanických, senzorických nebo kamerových kontrol, vše dle požadavků zákazníka.

Výroba montážních přípravků a precizních dílů, malé série​

Dodáváme také montážní přípravky pro ruční montáže nebo pro montáže pomocí lisu z různých materiálů jako je například hliník, nerez, nástrojová ocel, kalené materiály. Vzhledem k našim možnostem jsme schopni také nabídnout výrobu přesných dílůpřípravků pro sériovou výrobu nebo náhradních dílů forem, strojů atd. Zajistíme také výrobu pro malé série.

Výroba kalibrů a měřících přípravků​

Specializujeme se zejména na speciální kalibry vyráběné na míru. Používají se pro kontrolu výrobků nebo polotovarů. Jejich hlavní využití je oblast automobilového průmyslu, převážně u výroby plastových dílů. V mnoha případech se jedná o kombinace přesného obrábění s přesností až 0,003 mm.

Jsme schopni vyrobit vše podle výkresové dokumentace zákazníka. Nebo pro zákazníka navrhneme design a dokumentaci na základě výkresů a 3D modelů výrobků. Kalibry jsou vyráběny dle norem ISO a jsou dodávány s kalibračním certifikátem externí laboratoře.

Dodáváme také měřící přípravky, na které se mohou měřené díly položit, přišroubovat nebo jinak připevnit. Většinou se ale jedná o přípravky pro měření pomocí souřadnicové měřící přístroje (3D CMM), převážně portálové. Ale také malé měřící přípravky pro úchylkoměry a výškoměry.

Více informací naleznete také na našem produktovém webu https://lehren-messen.de/.

NOEL – PLUS CV spol. s r.o., Dukelská 5637, 430 01 Chomutov